در این دیدار که بنا به درخواست ریاست محترم این مرکز جناب آقای دکتر کبیری روز دوشنبه مورخه 97/10/10 و با هماهنگی و پیگیری های نماینده محترم شهرستان میاندوآب در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر محبی نیا و و تلاش های مجدانه مدیرکل محترم امور مجلس وزارت علوم و تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر صدیقی بناب و همراهی و همکاری صمیمانه فرماندار محترم شهرستان میاندوآب جناب آقای مهندس قهرمانی، شهردار محترم جناب آقای دکترملکی و رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان میاندوآب انجام گرفت، دکتر کبیری گزارشی از توانمندی ها، ظرفیت ها و قابلیت های این مرکز ارائه نمودند. دکتر محبی نیا نیز بر نیاز مبرم منطقه جنوب استان آذربایجان غربی بخصوص مردم شریف شهرستان میاندوآب به داشتن یک مرکزآموزش عالی دولتی مستقل و توانمند تاکید نمودند.

فرماندار، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان میاندوآب نیز ضمن تاکید بر نیاز و مطالبه عمومی مسئولین و مردم شهید پرور شهرستان میاندوآب، در خصوص همکاری های همه جانبه در تامین زیر ساختهای لازم برای گسترش و رشد و تعالی این مرکز اعلام آمادگی نمودند.

در پایان جناب آقای دکتر غلامی، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تاکید بر حل مشکلات و جبران سریع کاستی های گذشته در خصوص آغاز استقلال این مجموعه به عنوان یک مجتمع مستقل آموزش عالی، دستورات لازم را صادر نمودند.

 

 

_____________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:546  این هفته:3336  این ماه:10594  امسال:122748