کنکور سراسری سال 1397 همزمان با سراسر کشور در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی در شهرستان میاندوآب برگزار گردید.

این آزمون با حضور 4175 نفر داوطلب در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه، هفتم و هشتم تیرماه در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب و دو حوزه فرعی دانشگاه پیام نور و دبیرستان شهید فروغی این شهرستان برگزار شد. از این تعداد 2244 نفر داوطلب زن و 1931 نفر داوطلب مرد در این آزمون به رقابت پرداختند.

دکتر کبیری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور و رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب از تلاش های خستگی ناپذیر همه عوامل محترم اجرایی این آزمون اعم از مدیران حوزه ها، سرپرستان سالنها، رابطین و مراقبین که محیطی توأم با آرامش را برای داوطلبان فراهم نمودند و همچنین از زحمات بی شائبه مسئولین شهرستان، اعضای محترم شورای تأمین، فرمانداری، شهرداری، دانشگاه پیام نور، اداره آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، پلیس راه، اداره برق، شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر، اداره راه و شهرسازی و سایر عزیزانی که ما را در هرچه بهتر برگزار کردن این آزمون یاری نمودند، تقدیر و تشکر کردند.

داوطلبان عزیز می توانند جهت دریافت دفترچه سوالات و کسب اطلاعات درخصوص زمان اعلام نتایج این آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

 

_____________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:249  این هفته:2216  این ماه:9921  امسال:138642